אלמנט הסינון מורכב בתוך בית המסנן ומהווה את קרב הסינון. ההבדלים בין קרבי הסינון השונים באים לידי ביטוי ברמת הסינון שלהם אשר נמדדת במיקרונים ובגודלם כלומר מבחינת הספיקה המרבית שבכוחם להעביר. ישנם כמה וכמה יתרונות לאלמנט סינון איכותי ובכללם חסכון משמעותי באנרגיה עקב מפלי לחץ נמוכים על האלמנט, עלויות אחזקה נמוכות בשל כושר גבוה יותר של ספיגת זיהומים ותדירות נמוכה יותר של החלפות, מתן הגנה טובה עבור רכיבי המערכת מה שיכול להאריך משמעותית את אורך חייהן של מערכות הידראוליות.

אודות חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ

יתרון נוסף שמגביר את חשיבותו של אלמנט סינון איכותי נובע מיכולתו למנוע את קריסת האלמנט לתוך המערכת ובכך גם למנוע זיהומים שונים ועוד נזקים לרכיבים של המערכת. חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ עובדת עם צוות מהנדסים מיומן ומנוסה שיוכל להתאים את הפילטר הנדרש עבור ביצועים מקסימאליים דרך שמירה מרבית על רמת הניקיון במערכת. כמייצגת הרשמית של חברת Hydac ו- Rexroth הנחשבות כיום לחברות המובילות ביותר בתחום הסינון, חברת בלס ללא ספק היא הכתובת המקצועית ביותר עבורכם.
חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ עוסקת בענפים שונים וביניהם תחום ההידראוליקה, במסגרתו היא מייבאת ומשווקת ציוד מתקדם מהיצרנים המובילים ביותר בעולם. החברה מעניקה מגוון פתרונות יצירתיים עבור מערכות הידראוליות דרך התייחסות מרכזית לחיסכון באנרגיה.

הורדת עלויות האחזקה- כיצד?

החברה מספקת מכירת אלמנט סינון מקוריים תוצרת HYDAC כאמור אחת החברות במובילות בעולם הסינון. השאיפה של כל בעלי המפעלים כיום נעוצה בשיפור מתמיד דרך הורדת העלויות והתייעלות גבוהה יותר במטרה לשמור על מחירים תחרותיים עבור המוצרים המסופקים על ידי המפעל. כאשר אנו מדברים על הורדה בעלויות איננו מתכוונים בהכרח להורדת עלויות הרכישה אלא גם להורדה בעלויות האחזקה עבור המכונות הקיימות, לשם כך נציין שאיכות וניקיון השמן משחקים תפקיד חשוב ואף קריטי בהורדת עלויות האחזקה.

מדוע חשובה איכות הסינון?

בחירת אלמנט מסנן איכותי עבור מערכות הידראוליות הינו רכיב מרכזי במסגרת הצורך להוריד את העלויות. הגורמים העיקריים של למעלה מ- 70% תקלות במערכות הידראוליות הינם זיהום של שמן, איכות ירודה של שמן והיעדר הקפדה על סינון הולם עבור המערכת. נציין כי כיום שוק אלמנטי הסינון הוא פרוץ וכולל המון שרלטנות, כך שאין די בהתאמת מידות האלמנט החדש לזה הקיים במערכת אלא ישנה חשיבות מרכזית לאיכות הפילטר, דרגת הסינון ועוד רכיבים נוספים.

בכל שאלה אנא צרו עימנו קשר בטלפון מספר 03-5184983

קראו עוד: מערכת הידרוסטאטי
קראו עוד: מהי הידראוליקה
קראו עוד: הידראוליקה