חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ מתמחה בייצור בוכנות הידרואליות ובנוסף מעניקה גם שירותי שיפוץ בוכנות הידרואליות ועושה שימוש באטמים לחיתוך נמוך בבוכנות. החברה נוסדה בשנת 1971 ומאז ועד היום נחשבת למובילה בתחומה עם שפע של פתרונות מובילים ומתקדמים בתחום ההידראוליקה, הפניאומאטיקה ובקרת התנועה. החברה שואפת למושלמות בעשייה וצוות העובדים בה שותף מלא לחזונה ופעילותה הכללית. החברה מעניקה שירותי ברמה המקצועית ביותר בהתאם לדרישותיו של הלקוח.

מהן בוכנות במערכות הידראוליות ומה תפקידן?

קיימים כמה וכמה סוגים של בוכנות חשמליות הידראוליות לרבות בוכנות המיועדות לשימושי התעשייה, לשימושי ענף החקלאות, לענף הרכב ובוכנות עבור ציוד מכאני כבד. בוכנה הידראולית הינה למעשה סוג של התקן אשר עושה שימוש בלחץ חזק של נוזל. התנועה של הבוכנה אחורה וקדימה הינה פועל יוצא של הזרמת שמן בלחץ גבוהה אל הבוכנה באמצעות המשאבה ההידראולית. שיבושים ברמת התקינות והתפקוד של המערכת ההידראולית יכולים להיווצר עקב הקושי שמייצרות בועות האוויר על תנועת הבוכנה.

היווצרות של שיבושים במערכת הידראולית

היווצרות של חופש בין הצילינדר לבוכנה או הישחקות הבוכנה עלולים להביא לכדי הופעתן של בועות האוויר במערכת ההידראולית. במקרים מהסוג הזה יהיה צורך באבחון התקלה ובהתאם לה לבצע תיקון בוכנות. חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ עומדת לשירותכם עם שירותים מקצועיים של שיפוץ ותיקון בוכנות הידראוליות בוכנות חשמליות דרך שימוש באטמים לחיתוך נמוך בבוכנות. החברה בנוסף מתמחה בייצור של בוכנות אלו ובנושאים רבים ומגוונים בתחום ההידראוליקה.

חזון ומדיניות החברה

ניתן למצוא במגוון רחב של כלים בציוד מכאני בוכנות של מערכות הידראוליות כמו למשל: מערבלי בטון, הגה כוח, מנופים, מגבה מכני, עגורן, משאבות בטון, ציוד מכאני הנדסי, בלמי מכוניות, מדחסי אשפה, משאיות, מכונות, מחפרים, בובקאט, יעה אופני, מפלסת, טרקטורים וכיוצא באלו. חברת בלס שמחה לספק לכם מגוון מוצרים מובילים ואיכותיים ולהעניק לכם במקביל הכוונה מקצועית על ידי צוות עובדים מיומן ומנוסה. חזון החברה הוא להעניק לכל לקוח שירות אמין ברמה הגבוהה ביותר דרך מענה מיידי.

שירותי החברה וענפי העיסוק השונים

החברה עוסקת כאמור בכמה תחומים וביניהם הידראוליקה, פניאומאטיקה, מנועי סרוו ובקרים אלקטרונים, אטמים, הנעה ליניארית ועוד. בתחום ההידראוליקה החברה עוסקת בייצור של בוכנות הידראוליות , מייבאת ומשווקת ציוד מהיצרנים המובילים ביותר בעולם ומציעה שלל פתרונות יצירתיים עבור מערכות הידראוליות דרך התייחסות מרכזית לחסכון באנרגיה. מטרתה של חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ בסופו של יום נעוצה בהספקה של פתרונות פונקציונאליים מתקדמים במחירים נוחים המתאימים ללקוח.

קראו עוד: שימושים ומטרות של מנוע הידרואלי
קראו עוד: מנוע סרוו – הסבר על רכיב ההספק