עוד מימי התנ"ך מתוארת מדינת ישראל כארץ פורייה, ארץ זבת חלב ודבש. לפי סיפוריהם של העולים הראשונים לארץ נראה כי מרביתם נהגו לעבוד בחקלאות ובכך למעשה הצליחו להפוך את הענף לאחד המרכזיים והמשגשגים בארץ. המון שווקים כיום בישראל מבוססים על ענף החקלאות העוסק בפעילות בעלת חשיבות ראשונה במעלה. מיכון חקלאי הוא חלק מרכזי כיום במסגרת הציוד בו נעשה שימוש על ידי חקלאים רבים.

כניסתו של עולם החקלאות הפרימיטיבי למאה ה- 21

עולם החקלאות הפרימיטיבי הצליח להשתלב במאה ה-21 ובמהפכה התעשייתית והטכנולוגית בזכות מיכון חקלאי מתקדם ומפותח. באמצעות מיכון זה ניתן לבצע עבודות בצורה יעילה, קלה והרבה יותר מהירה. מעבר לכך מיכון זה מסייע משמעותית להגדלת התפוקה, הייצור ומשפר רבות את אופן הניהול של המשק וגידולי השדה השונים בצורה מסודרת חכמה ויעילה. מעבודת פרך מייאשת, ניתן כיום ליהנות מהליך יעיל ואף מהנה בזכות אותו ציוד מתקדם.

ציוד חקלאי שמשרת נאמנה את ציבור החקלאים

תודות לקדמה הטכנולוגית, החלו לייצר בצורה נרחבת יותר מכונות שנועדו לסייע לחקלאים להתגבר על הקושי הרב הכרוך בעבודת הכפיים הפיזית. הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר על בסיסי ויותר מכונות חקלאיות מגיעות לענף. אולם בין הכלים המשרתים כבר למעלה מעשרות שנים חקלאים רבים ניתן למנות את הטרקטורים הידועים, מלגזות, מרסקות, מרססי מפוח, קומבנים, ועוד טרקטורים המיועדים בחלקם לעבודות כבדות מחד או קלות מאידך. כל הכלים הללו נופלים תחת הקטגוריה: מיכון חקלאי.

אודות חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ

חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ הוקמה בשנת 1971 ומתמחה מאז ועד היום בפתרונות מובילים בתחום הפניאומאטיקה, ההידראוליקה ובקרת תנועה. החברה עוסקת בפיתוח, תכנון וייצור של מערכות שונות לתעשייה ולענף החקלאות לפי הזמנת הלקוח. מעבר לכך החברה מתמחה באיתון תקלות, תיקון קומבנים, ושיפוץ רכיבים הידראוליים מסוגים שונים. החברה מחזיקה בידע רחב וניסיון של שנים בתחומי הייצור והתכנון של מערכות מורכבות לפי דרישותיו של הלקוח, לו היא מעניקה ליווי צמוד וייעוץ מקצועי לאורך כל הפרויקט.

שירותי החברה וייעודה המרכזי

חברת בלס מספקת מיכון חקלאי מתקדם, עוסקת בייצור מכונות לתעשיית החקלאות, ציוד למכונות חקלאות, ומעניקה שירותי תיקון עבור כל סוגי המשאבות לרבות תיקון קומבנים כאמור. הייעוד של החברה נעוץ במציאת פתרונות פניאומאטיים, הידראוליים, מכאניים ובקרת תנועה. כל השירותים הללו נמצאים תחת אותה קורת גג ובכך מאפשרת החברה חיסכון משמעותי בעלויות ההנדסה לקבלת פיתרון מקיף ומלא יותר. בנוסף החברה חותרת לספק לכל לקוח ולקוח פתרון פונקציונאלי איכותי במחירים נוחים לכל כיס.