עבודות קידוח באתרי בנייה כוללות שימוש במגוון כלים והמרכזיים ביניהם הינן מכונות קידוח. בחינת הצרכים המסוימים של העבודה לרבות תנאי השטח ופנייה לחברה מקצועית ואמינה נדרשים במסגרת תהליך הבחירה והרכישה של מכונות קידוח. השימוש שנעשה במכונות אלו מזוהה עם בנייה של בניינים, בתים פרטיים ובכלל עם מרבית אתרי הבנייה. באמצעות המכונה ניתן לחפור בורות לצרכי יציקת התשתיות של המבנה. תחום הקידוח הוא מאד רחב ונעזר גם בציוד מכני הנדסי לשם ביצוע עבודות בניין לרבות מחפרון, מנוף, טרקטור וכו'.

סכנות אפשריות באתרי בנייה

מקומות רבים באתרי הבנייה השונים צפויים לסכנות כמו אדמה טובענית, היעדר יציבות של המבנה, מעידות על בורות עמוקים ועוד שורה ארוכה של סכנות שאורבות בפינה. כתוצאה מכך, החשיבות של נושא הבטיחות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות ובהתאם לכך יש להקפיד לבחור מכונות קידוח איכותיות דרך חברה אמינה שתבטיח תהליך עבודה בטוח ויעיל. חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ היא הכתובת המקצועית ביותר עבורכם עם ניסיון של למעלה מארבעים שנים בענף ההידראוליקה, הפניאומאטיקה ובקרת התנועה.

אודות חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ

חברת בלס מציעה ללקוחותיה שירותי שדרוג עבור מכונות קידוח ומספקת חלקים שונים עבורן. החברה עובדת עם כמה מהיצרנים והחברות המובילות ביותר בעולם כולו, ובמסגרתה פעילותה מיישמת ומתחזקת מערכת לניהול איכות העומדת בדרישות התקן הבינלאומי: ISO 9001:2008. האינטרס הראשון במעלה של החברה מזוהה בראש ובראשונה עם חשיבות הלקוח ועל החברה פועלת על פי מדיניות המתחייבת למתן השירות האמין והמקצועי ביותר דרך כל המאמצים האפשריים לספק לכל לקוח מענה מיידי במינימום זמן.

מדוע לא ניתן להתפשר על איכות?

כיום לא ניתן לערוך פשרות בכל הנוגע לאיכות של מכונות קידוח במהלך בחירתן ורכישתן. מכונות באיכות ירודה עשויות להוביל להוצאות הרבה יותר גבוהות עקב הצורך לבצע תיקונים חוזרים ונשנים ואף להחליף את המכונות. אולם חשוב מכך איכות ירודה היא בעלת השפעה מכרעת מהבחינה של סיכון חיי אדם. ישנם דגמים רבים של מכונות לצרכי קידוח והן נבדלות האחת מן השנייה בהתאם ליכולת הקידוח. כדאי לפנות אל חברה בעלת התמחות בתחום המספקת מגוון רחב של מכונות קידוח לעבודות בקרקע מסוגים שונים ובקטרים שונים.
חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ שמחה לעמוד לרשותכם עם ניסיון וידע רחב בתחום ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי, והכוונה אישית בנוגע לסוג המכונה הטובה ביותר בעורכם.

קראו עוד : אופן פעולתו של בולם זעזועים
קראו עוד: שימושים ומטרות של מנוע הידרואלי