חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ מתמחה במתן פתרונות יצירתיים מובילים בתחום ההידראוליקה, פנאומטיקה ובקרת תנועה. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ותכנון של מערכות שונות ומורכבות לתעשייה ולחקלאות החל משנת 1971. החברה מעניקה שירותים ומוצרים שונים לפי הזמה ומתמחה בנוסף באיתור תקלות ושיפוץ רכיבים הידראוליים ופנאומטים דוגמת בוכנות פניאומאטיות, שסתומים פניאומטים, סעפת פניאומאטיות ועוד.. החברה במהלך שנות פעילותה צברה ניסיון וידע רחב במסגרת תכנון וייצור מערכות שונות לתעשייה.

ציוד פנאומטי שמספקת חברת בלס

החברה מספקת בוכנות פניאומאטיות תוצרת REXROTH ויחידות שירות פניאומאטיות מהמתקדמות ביותר בענף של פניאומטיקה. בוכנות אלו הן מוצרים מכאניים אשר נועדו לנצל את כוח האוויר הדחוס במטרה ליצור כוח בתנועה ליניארית, סיבובית או משולבת. הבוכנה הפניאומאטית עושה שימוש באנרגיה הפוטנציאלית המאוחסנת בתוך האוויר הדחוס, וממירה אותו לאנרגיה קינטית, כך שהאוויר מתפשט על מנת להגיע לאוויר אטמוספירי. הבוכנה נאלצת לנוע בכיוון הדרוש מפאת התפשטות האוויר.

מהן בוכנות פנאומאטיות?

לא אחת אנו נתקלים בסוג של בוכנות פניאומאטיות אשר במסגרתן גם כשלים מערכתיים קצרים ונדירים במיוחד אינם מתקבלים. במקרים מהסוג הזה ישנה אפשרות לעתים לעשות שימוש במנגנון נעילת הבוכנה בתור מנגנון בטיחות בזמן של אובדן אספקת האוויר או נפילת האוויר, ובכך למנוע נזקים או לדאוג לתיקונם שהיו עשויים להתעורר עקב כשל מערכתי מסוים. חברת בלס שמחה לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם בוכנות פניאומאטיות מתקדמות של תוצרת REXROTH ועוד יחידות שירות פניאומאטיות.

שסתומים

שסתומים פניאומטים, בדומה לשסתומים מוסגים אחרים, מובחנים באמצעות מספר פרמטרים וביניהם ניתן למנות: סוגים חשמליים של שסתומים, סוגים מכאניים ושסתומי אוויר. ניתן לחבר את אותם השסתומים אל סעפת פניאומאטיות בזמן שבו הנוזל עובר בין הסעפת לפתח השסתום או לחברם בצורה ישירה אל הצנרת. חברת בלס הנדסה ומיכון בע"מ מעניקה למעגל לקוחותיה שפע פתרונות הנדסיים מתקדמים להעברת כוח על ידי פניאומטיקה והידראוליקה.

תחומי עיסוק נוספים של חברת בלס

מלבד שסתומים פניאומטים מציעה חברת בלס מגוון רחב של מוצרים תחת הקטגוריה של ציוד הידראולי כמו למשל בוכנות הידראוליות, משאבות הידראוליות ומכבשים הידראוליים. המוצרים שמייבאת ומשווקת חברת בלס בתחום ההידראוליקה הינם איכותיים ויוצרו על ידי כמה מהחברות הטובות והמובילות ביותר בענף.
החברה עושה את כל המאמצים האפשריים על מנת לספק לכל לקוח פיתרון פונקציונאלי ברמה גבוהה דרך שימת דגש מרכזית על חסכון באנרגיה. חברת בלס מתמחה בנוסף בייבוא ושיווק של מוצרי אטימה, תכנון וייצור של מערכות הנעה ליניאריות משולבות בקרה אלקטרונית.

קראו עוד: אטמים הידראוליים
קראו עוד: התפחות וקדמה טכנולוגית בתחום של מיכון חקלאי